print screen

Oferty.net

Oferty.net to czołowy, działający od 2000 roku, wyspecjalizowany serwis nieruchomościowy, oferujący dostęp do największej w Polsce bazy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Oferty są publikowane przez biura nieruchomości, firmy deweloperskie oraz osoby prywatne.

Wyposażony w zaawansowane wyszukiwarki umożliwia szybkie i wygodne przeszukiwanie oraz filtrowanie ponad dwóch milionów ofert z Polski i zagranicy. Serwis Oferty.net jest także niezastąpionym źródłem informacji dla osób planujących przeprowadzenie transakcji na rynku nieruchomości. Zawiera m.in. wzory umów, porady prawne, poradniki, katalogi z danymi teleadresowymi biur nieruchomości i deweloperów, forum dyskusyjne i in. Na jego stronach można znaleźć także najnowsze wiadomości z rynku.

Dzięki przystąpieniu do programu partnerskiego Edenway, Oferty.net, jako jedyny serwis nieruchomościowy w Polsce, daje swoim klientom możliwość publikacji ogłoszeń w dwudziestu trzech najbardziej popularnych serwisach nieruchomościowych z piętnastu krajów Europy. Poprzez system Edelway docierają one do ponad piętnastu milionów użytkowników spoza naszego kraju.

Z serwisem Oferty.net współpracuje obecnie ponad 3500 czołowych pośredników, deweloperów i innych instytucji związanych z polskim rynkiem nieruchomości, m.in.: Home Broker, Metrohouse, Emmerson, Maxon Nieruchomości, Dom Development S.A., AD Drągowski, LG Nieruchomości, ROBYG Polska Sp. z o.o., Bracia Strzelczyk Sp. z o.o., Acciona Nieruchomości Sp. z o.o., Grupa B12, Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o., Neodom, Grupa e-Tower, 3 Kąty, Budimex Nieruchomości Sp. z o.o., Handom, BONUS Nieruchomości, Imperial Nieruchomości, Tyszkiewicz Nieruchomości, Jot-Be Nieruchomości, Eko-Park S.A., Partnerzy Nieruchomości, AD REM Nieruchomości, Nieruchomości Volker, Domena Nieruchomości i in.

Oferty.net