melog.com - lider nieruchomości w Internecie

Jesteśmy największym w Polsce wydawcą specjalistycznych serwisów dla branży nieruchomości. Tak znane portale nieruchomościowe jak: Oferty.net, domy.pl, komercyjne.pl, noweinwestycje.pl i bezposrednie.com od dawna cieszą się uznaniem wśród naszych użytkowników, klientów i partnerów.

Wiosną 2013 roku nasze serwisy oglądało łącznie 1 mln użytkowników dokonując ponad 14 mln odsłon stron (dane wg google/analytics).

Jesteśmy wiodącym dostawcą informacji i analiz dotyczących rynku nieruchomości. Publikowane przez nas raporty są cytowane przez wszystkie liczące się media w Polsce – m.in.:

 • dzienniki: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna
 • portale: onet.pl, wp.pl, gazeta.pl
 • serwisy finansowe: money.pl, bankier.pl.

W ramach Grupy melog.com stworzyliśmy również nowoczesne i funkcjonalne aplikacje Agencja3000 i PowerNET, niezbędne do zarządzania pracą biura oraz do prowadzenia serwisów internetowych przez agencje nieruchomości.
Z naszego oprogramowania korzysta ponad 500 agentów na terenie całej Polski.

Silni partnerzy

Dzięki współpracy z licznymi partnerami, zapewniamy naszym klientom dotarcie ze swoimi ofertami to zdecydowanej większości osób i firm zainteresowanych zakupem lub wynajęciem nieruchomości. Od lat dostarczamy oferty do sekcji nieruchomościowych czołowych polskich portali:


A także do wielu innych serwisów, do których należą między innymi:


W 2009 roku nasz flagowy serwis – Oferty.net – jako jedyny w Polsce przystąpił do międzynarodowego systemu partnerskiego Edenway, umożliwiającego wzajemną prezentację i wymianę ofert w 24 czołowych portalach nieruchomościowych w 15 krajach Europy.
Zobacz więcej

Nieustannie pracujemy nad pozycjonowaniem serwisów grupy melog.com w Internecie. Doskonale nam się to udaje. Już od kilku lat Oferty.net jak i pozostałe nasze portale zajmują czołowe miejsca w największych wyszukiwarkach
w Internecie:

Zawsze mobilne

Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy naszym klientom aplikacje mobilne na telefony i tablety z systemem Android oraz IOS, dzięki którym największą bazę sprzedaży i wynajmu nieruchomości mogą mieć zawsze w zasięgu ręki.

Wprowadziliśmy rewolucyjną usługę wyszukiwania lokali w rozszerzonej rzeczywistości wirtualnej (Augmented Reality). Dzięki aplikacji Layar dostępnej na telefony z systemem Android oraz iPhone OS można teraz z łatwością znaleźć i obejrzeć mieszkania, domy, działki i inne nieruchomości, znajdujące się w pobliżu.

Pierwsi w kraju umożliwiliśmy naszym użytkownikom przeglądanie ofert na ekranie telewizora. Domy.pl to jedna z najbardziej funkcjonalnych i nowatorskich aplikacji na platformie Samsung Smart TV.


Zobacz więcej

Historia

Grupa melog.com działa na rynku od 1996 roku. Początkowo dostarczaliśmy dedykowane aplikacje informatyczne i rozwiązania internetowe dla firm i instytucji z wielu różnych branż. Tworzyliśmy oprogramowanie i portale internetowe lub pracowaliśmy jako konsultanci biznesowi z dziedziny IT dla czołowych firm działających na terenie Polski, takich jak m.in. PZU S.A., Allianz, QXL, Ricardo, Medycyna Rodzinna, BEW Agencja Fotograficzna czy, Baker & McKenzie Polska.

 • W latach 1999 – 2002 prowadziliśmy, w ramach spółki z funduszami venture capital, jedną z pierwszych w Polsce porównywarek produktów – nowatorski w owym czasie serwis to.czy.to.
 • W 1998 roku podjęliśmy pierwsze projekty informatyczne i internetowe dla rynku nieruchomości.
 • W 1999 rozpoczęliśmy sprzedaż dedykowanego oprogramowania dla biur – Agencja2000.
 • W 2000 roku uruchomiliśmy portal Oferty.net – w pierwszej wersji ogłoszenia publikowały w nim trzy warszawskie biura nieruchomości, a serwis był bezpłatną ciekawostką – niewiele osób szukało wtedy nieruchomości przez Internet.
 • W 2004 roku z serwisem współpracowało już ponad 100 biur nieruchomości. Rok później dołączyły ogłoszenia pochodzące od osób prywatnych.
 • W 2006 roku stworzyliśmy dział rynku pierwotnego przeznaczony dla deweloperów.
 • Od 2007 roku Grupa melog.com skupia się wyłącznie na działaniach związanych z rynkiem nieruchomości – powstały kolejne specjalistyczne portale, a program Agencja2000 został zastąpiony nowym on-line'owym oprogramowaniem Agencja3000.
 • Od 2010 roku intensywnie rozwijamy portale i usługi mobilne.

Obecnie Grupa melog.com to największy dedykowany wydawca mediów i dostawca usług informatycznych dla rynku nieruchomości w Polsce. Naszym celem na najbliższe lata jest pozostanie liderem w każdym z segmentów rynku, na których działamy – serwisów ogólnonieruchomościowych (Oferty.net, domy.pl), specjalistycznych (komercyjne.pl, bezposrednie.com, noweinwestycje.pl) oraz w branży oprogramowania dla agencji nieruchomości (Agencja3000, PowerNET)