print screen

Domy.pl

Stworzony w 2010 roku od podstaw, z wykorzystaniem najnowszych technologii, portal domy.pl to efekt wieloletnich doświadczeń Grupy Melog.com w zakresie prezentacji ofert nieruchomości oraz badań użyteczności i preferencji Internautów.

Portal domy.pl skierowany jest przede wszystkim do nowej generacji użytkowników internetu, osób dla których jest on niezbędnym medium i stał się niemal częścią ich życia.
Zawiera ponad dwa miliony ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego oraz rozbudowany katalog firm deweloperskich i agencji nieruchomości.

Posiada nowoczesną, rozbudowaną wyszukiwarkę, ułatwiającą użytkownikom poruszanie się po rynku nieruchomości. Każda oferta zawiera szczegółowy opis lokalu, zdjęcia, a także formularz, pozwalający na szybki kontakt z oferentem oraz dane teleadresowe oferenta.

Plany rozwoju serwisu przewidują jego stałą rozbudowę w celu stworzenia kompleksowej bazy wiedzy, zawierającej wszystkie niezbędne informacje dla osób będących w trakcie procesu kupowania, sprzedawania i zagospodarowywania nowo pozyskanej nieruchomości.

Domy.pl