Aktualności

Oferty komercyjne w serwisie abc.com.pl12 stycznia 2012

Największa w Polsce baza ofert nieruchomości dla biznesu dostępna jest teraz dla użytkowników serwisu wydawnictwa Wolters Kluwer Polska – www.abc.com.pl/nieruchomoscil

Jest to kolejny portal partnerski, na stronach którego promowane są oferty nieruchomości komercyjnych. Podpisana umowa współpracy gwarantuje, że wszystkie oferty serwisu komercyjne.pl – sprzedaży i wynajmu magazynów, hal, centrów dystrybucyjnych, powierzchni handlowo-usługowych, czy biur, oferowanych na rynku pierwotnym i wtórnym, promowane będą dodatkowo w serwisach wydawanych przez WoltersKluwer Polska. Oferty znaleźć można pod adresem www.abc.com.pl/nieruchomoscil

- Serwis komercyjne.pl to nie tylko największa w Polsce baza ofert nieruchomości do prowadzenia biznesu. Naszym celem jest również tworzenie skutecznych narzędzi do jak najlepszej ich promocji. Publikacja ofert przetargowych, multimedialne prezentacje walorów gruntów inwestycyjnych i lokali użytkowych umożliwiają dotarcie do szerokiego grona potencjalnych inwestorów, co ma szczególne znaczenie w czasach spowolnienia gospodarczego – powiedział Janusz Bronkiewicz, Project Manager serwisu komercyjne.pl.

Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami28 marca 2011

30 marca już po raz drugi obchodzić będziemy Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Święto to powstało z inicjatywy wydawanego przez Melog.com serwisu Oferty.net przy poparciu społeczności polskich pośredników.

30 marca to szczególna data, która zapisała się w historii pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Tego dnia, w 1867 roku, zawarta została bodaj najbardziej znana transakcja kupna-sprzedaży nieruchomości – właściciela zmieniła mierząca 1,6 mln km2 powierzchni, położona na północno-zachodniej części Ameryki Północnej Alaska. Stronami umowy, która opiewała na astronomiczną wówczas kwotę 7,2 miliona dolarów, były rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji. Negocjatorem – wg obecnej nomenklatury można by powiedzieć – pośrednikiem, który brał udział w rokowaniach ze strony amerykańskiej – był Polak – generał Włodzimierz Bonawentura Krzyżanowski, brat cioteczny Fryderyka Chopina.

Opisana transakcja oraz charakter, w jakim uczestniczył w niej polski generał, stały się przesłanką uzasadniającą wybranie tej właśnie daty na obchody Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

Z tej okazji w serwisie Oferty.net przygotowaliśmy specjalny, okolicznościowy dział, przybliżający specyfikę pracy w tym zawodzie. Na co wydawana jest prowizja pobierana po zawarciu transakcji? Jak internet zmienił pracę pośredników? – zapraszamy do zapoznania się ze stroną okolicznościową.

Grunty – nowy dział w serwisie komercyjne.pl18 lutego 2011

Komercyjne.pl, serwis Grupy Melog.com, zawierający największą w Polsce bazę ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych, wzbogacony został o dział GRUNTY.

Przejrzysta klasyfikacja gruntów komercyjnych pozwala na szybkie i precyzyjne wyszukiwanie terenu na konkretne potrzeby inwestycyjne. W nowym dziale wyodrębniono pięć rodzajów gruntów: grunty dla budownictwa wielorodzinnego, grunty rolne, grunty leśne, grunty przeznaczone pod działalność handlowo-usługową oraz grunty przemysłowe.

Zamieszczone oferty posiadają szczegółowy opis gruntu, galerię zdjęć, wirtualną mapę z oznakowaniem lokalizacji terenu oraz dane teleadresowe oferenta i formularz, umożliwiający bezpośredni kontakt ze sprzedającym.

2010 dobrym rokiem dla Grupy Melog.com21 stycznia 2011

Miniony rok okazał się bardzo udany dla Grupy Melog.com. Uruchomiliśmy dwa nowe serwisy – domy.pl i komercyjne.pl – a liczba współpracujących z nami deweloperów i biur nieruchomości wzrosła do 3500.

W 2010 roku oglądalność naszych serwisów dynamicznie rosła i zwiększyła się o 45%, w porównaniu do 2009. Liczba osób zainteresowanych publikowanymi przez nas ofertami wzrosła aż o 87 %.

W ciągu minionych dwunastu miesięcy udoskonaliliśmy nasz największy serwis nieruchomościowy Oferty.net oraz uruchomiliśmy dwa nowe – domy.pl – nowoczesny, skierowany przede wszystkim do młodych internautów oraz serwis komercyjne.pl, dedykowany dla biznesu.

Serwis domy.pl od chwili startu cieszy się ogromną popularnością – już w listopadzie zanotował ponad 150 tysięcy odwiedzin. Ilość publikowanych w nim ofert z każdym dniem wzrasta i obecnie liczy prawie milion. Serwis komercyjne.pl, zawierający ponad 100 tysięcy ogłoszeń, jest największą w Polsce bazą ofert sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości dla biznesu.

Komercyjne.pl – nowy serwis nieruchomościowy z największą bazą ofert dla biznesu17 stycznia 2011

Komercyjne.pl to nowy specjalistyczny serwis nieruchomościowy, który grupa Melog.com dołączyła do swojego portfolio. Portal zawiera wyłącznie oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości, przeznaczonych dla biznesu.

Serwis Komercyjne.pl zawiera obecnie prawie 100 tysięcy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych, będąc, już w momencie startu, największą w Polsce bazą, obsługującą ten segment rynku.

Spośród konkurencyjnych portali nieruchomościowych wyróżnia się przejrzystą i szczegółową klasyfikacją lokali i obiektów dla biznesu. Oferty z rynku pierwotnego i wtórnego publikowane są przez deweloperów, biura nieruchomości, osoby prywatne, a także gminy i powiaty poszukujące inwestorów.

Serwis Komercyjne.pl to idealne miejsce zarówno do promowania jak i poszukiwania nieruchomości dla biznesu.