Aktualności

Jeszcze większy zasięg Oferty.net12 lipca 2011

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem lipca serwis Oferty.net rozpoczął współpracę z kolejnym partnerem – portalem dladomu.pkt.pl.

Portal ogłoszeniowy – dladomu.pkt.pl – wydawany i promowany przez PKT.pl Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o., skierowany jest do osób poszukujących firm oferujących produkty oraz usługi potrzebne „dla domu”.

Na podstawie zawartej umowy wszystkie oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości, zamieszczane w serwisie Oferty.net przez biura nieruchomości, deweloperów i osoby prywatne, są dodatkowo promowane na stronach dladomu.pkt.pl. Użytkownicy „Dladomu” mogą wyszukiwać i oglądać oferty w dziale „Nieruchomości”, do którego kieruje zakładka widoczna w głównym menu serwisu.

Zobacz: www.nieruchomosci.dladomu.pkt.pl

Nawiązana współpraca gwarantuje jeszcze skuteczniejsze dotarcie z ofertami do osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości i umacnia serwis Oferty.net na pozycji lidera w promowaniu nieruchomości.

oFeminin.pl piętnastym partnerem serwisu Oferty.net9 czerwca 2011

oFeminin.pl, portal wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, skierowany do nowoczesnych i dynamicznych kobiet, jest kolejnym, piętnastym już serwisem na którego stronach promowane są oferty zamieszczane w serwisie Oferty.net.

Dzięki nawiązanej współpracy, czytelniczki serwisu oFeminin.pl mogą teraz przeglądać największą w Polsce bazę ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, a także dodawać własne oferty, które opublikowane zostaną w serwisie Oferty.net.
Nowy dział dostępny jest pod adresem: nieruchomosci.ofeminin.pl

Oferty nieruchomości komercyjnych w Forbes.pl2 czerwca 2011

Serwis Komercyjne.pl – nieruchomości dla biznesu nawiązał współpracę z Forbes.pl. Na mocy zawartej umowy na stronie głównej internetowego wydania magazynu Forbes powstał nowy dział Real Estate, prezentujący tysiące ofert nieruchomości komercyjnych.

Nowy dział dostępny jest pod adresem: nieruchomosci.forbes.pl
Współpraca między Komercyjne.pl, a Forbes.pl gwarantuje jeszcze większe dotarcie z ofertami do osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą, bądź wynajmem nieruchomości komercyjnych, tj. powierzchni handlowo-usługowych, biur, hal, czy magazynów, oferowanych na rynku pierwotnym i wtórnym.

Funkcja lokalizowania miejsc użyteczności publicznej (POI) w serwisie Oferty.net25 maja 2011

Każda oferta w serwisie Oferty.net zyskała unikalną funkcję wskazywania miejsc użyteczności publicznej lub wartych uwagi, tzw. POI (z ang. Point of interest), znajdujących się w pobliżu nieruchomości.

Dzięki temu udogodnieniu każdy użytkownik Oferty.net uzyska precyzyjne informacje zarówno o samej nieruchomości, jak również okolicy, w której się znajduje.
Wykaz POI umieszczony został pod mapą prezentującą lokalizację nieruchomości. Po zaznaczeniu danego obiektu, np. szkoły, poczty, czy przychodni zdrowia, zostanie on wyświetlony na mapie. Dodatkowo po kliknięciu w ikonę wskazującą lokalizację konkretnego punktu, pokaże się jego dokładna nazwa wraz z informacjami teleadresowymi oraz wskazówkami dojazdu.

Fakt.pl - kolejnym partnerem serwisu Oferty.net9 maja 2011

Już od maja wszystkie oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości zamieszczane przez biura nieruchomości, deweloperów i osoby prywatne w serwisie Oferty.net są dodatkowo promowane w portalu Fakt.pl.

Nieruchomości na stronach Fakt.pl można wyszukać wchodząc w zakładkę „Mieszkania” znajdującą się w górnym menu portalu
Nawiązana współpraca zapewni jeszcze skuteczniejsze dotarcie z ofertami do osób zainteresowanych sprzedażą, zakupem, bądź wynajęciem nieruchomości.