Aktualności

Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami30 marca 2012

30 marca po raz kolejny obchodzimy Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami – święto grupy zawodowej, której przedstawiciele każdego dnia świadczą usługi tysiącom osób poszukujących i oferujących nieruchomości oraz zawierającym właśnie umowy sprzedaży lub wynajmu mieszkań, domów, działek lub nieruchomości komercyjnych.

Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami ustanowiony został w 2010 roku wolą pośredników w obrocie nieruchomościami z inicjatywy serwisu Oferty.net wydawanego przez Melog.com sp. z o.o. Data tego święta nawiązuje do jednej z najsłynniejszych transakcji na rynku nieruchomości – sprzedaży przez Rosję Stanom Zjednoczonym terytorium Alaski (w 1867 roku), w której brał udział Polak, gen. Włodzimierz Bonawentura Krzyżanowski.

Oferty komercyjne w serwisie abc.com.pl12 stycznia 2012

Największa w Polsce baza ofert nieruchomości dla biznesu dostępna jest teraz dla użytkowników serwisu wydawnictwa Wolters Kluwer Polska – www.abc.com.pl/nieruchomoscil

Jest to kolejny portal partnerski, na stronach którego promowane są oferty nieruchomości komercyjnych. Podpisana umowa współpracy gwarantuje, że wszystkie oferty serwisu komercyjne.pl – sprzedaży i wynajmu magazynów, hal, centrów dystrybucyjnych, powierzchni handlowo-usługowych, czy biur, oferowanych na rynku pierwotnym i wtórnym, promowane będą dodatkowo w serwisach wydawanych przez WoltersKluwer Polska. Oferty znaleźć można pod adresem www.abc.com.pl/nieruchomoscil

- Serwis komercyjne.pl to nie tylko największa w Polsce baza ofert nieruchomości do prowadzenia biznesu. Naszym celem jest również tworzenie skutecznych narzędzi do jak najlepszej ich promocji. Publikacja ofert przetargowych, multimedialne prezentacje walorów gruntów inwestycyjnych i lokali użytkowych umożliwiają dotarcie do szerokiego grona potencjalnych inwestorów, co ma szczególne znaczenie w czasach spowolnienia gospodarczego – powiedział Janusz Bronkiewicz, Project Manager serwisu komercyjne.pl.

Nieruchomości komercyjne w infor.pl Logistyka23 listopada 2011

Serwis komercyjne.pl nawiązał współpracę z portalem prawno-gospodarczym infor.pl. Na mocy podpisanej umowie użytkownicy infor.pl Logistyka uzyskali dostęp do największej w Polsce bazy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości dla biznesu.

Umowa współpracy gwarantuje jeszcze skuteczniejsze dotarcie z ofertami do osób zainteresowanych kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości komercyjnych – przede wszystkim magazynów, hal, centrów dystrybucyjnych, powierzchni handlowo-usługowych, czy biur, oferowanych na rynku pierwotnym i wtórnym. Baza ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości dostępna jest pod adresem nieruchomosci.logistyka.infor.pl

- Nawiązanie współpracy z serwisem Infor.pl Logistyka jest kolejnym krokiem w realizacji naszej strategii, mającej na celu zwiększenie zasięgu serwisu komercyjne.pl – powiedział Janusz Bronkiewicz, Project Manager portalu komercyjne.pl. – Umowa ta umacnia komercyjne.pl na pozycji lidera w promocji nieruchomości i precyzyjnej segmentacji rynku.

Oferty.net wyłącznym partnerem nieruchomościowym Zumi.pl 13 września 2011

Oferty.net – największy w Polsce portal nieruchomościowy oraz Zumi.pl – najpopularniejszy polski lokalizator internetowy połączyły siły i rozpoczęły współpracę. Na mocy zawartej umowy serwis Oferty.net został wyłącznym partnerem nieruchomościowym Zumi.pl.

Już teraz w zakładce "Nieruchomości" na stronach Zumi.pl internauci mogą przeglądać wszystkie oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości zamieszczane w portalu Oferty.net przez biura nieruchomości, deweloperów oraz osoby prywatne. Wygodna wyszukiwarka, umożliwiająca przeszukiwanie bazy wg indywidualnych preferencji, dostępna jest pod adresem nieruchomosci.zumi.pl

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w formie listy ofert oraz mapy, z zaznaczeniem lokalizacji nieruchomości. Klikając w ofertę użytkownik może zapoznać się z jej szczegółowym opisem, zdjęciami a w przypadku zainteresowania może skontaktować się z oferentem.

Rozpoczęta współpraca jest kontynuacją strategii zwiększania zasięgu naszego portalu – mówi Marcin Drogomirecki – dyrektor Oferty.net. – Dotarcie do ponad 5 milionowej rzeszy użytkowników Zumi.pl zapewni jeszcze większe zainteresowanie prezentowanymi ofertami nieruchomości i przysporzy nowych klientów współpracującym z Oferty.net agencjom, deweloperom oraz ogłoszeniodawcom indywidualnym.

Zumi.pl – najszybciej rozwijający się serwis lokalizacyjny w Polsce – jest już 15 serwisem partnerskim portalu Oferty.net.

Nowe szaty serwisu m.oferty.net 22 sierpnia 2011

Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją serwisu mobilnego m.oferty.net. Serwis otrzymał nowy wygląd oraz przydatne funkcjonalności, dostosowane do możliwości nowoczesnych telefonów komórkowych.

Serwis mobilny m.oferty.net daje dostęp do bazy ponad półtora miliona ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości, dodawanych przez deweloperów, agencje nieruchomości oraz osoby prywatne. Osoby poszukujące domu, mieszkania, czy działki mogą przeglądać ogłoszenia za pomocą telefonu komórkowego z dostępem do Internetu.
Nowy wygląd serwisu został szczególnie przystosowany do smartfonów oraz telefonów z dotykowymi wyświetlaczami. Jest teraz jeszcze bardziej przyjazny i wygodny w użytkowaniu.